TradeValley Logo

@2020 Tradevalley.com. All rights reserved

Bıocenta İlaç Ve Kimya San.Tic.A.Ş.

Turkia, TR

3rd year with TradeValley Verified Supplier Rating Not enough ratings

Transactions : Not enough information Response Time : Not enough information Year Established : Not enough information

Hakkimizda

1970 yılında Dr. Cengiz Yurtoğlu tarafından Yurtoğlu İlaç adıyla kurulmuş ve beşeri ilaçların üretim ve satış faaliyetlerini sürdürmüştür. Dr. Yurtoğlu ilacın doğrudan insan sağlığına hitap etmesi açısından özel öneme sahip olduğunu düşünerek ülkemizde ilaç fiyatlarının düşürülmesinde büyük çabalar vermiştir.

Yurtoğlu İlaç, kuruluşundan beri "ülke menfaatlerini koruma","kalite","devamlılık" ve"ekonomik ürünler sunma" ilkelerini benimsemiştir.

1998 yılında Terra İlaç; Yurtoğlu İlaç firmasının sahibi olduğu ruhsatları devir almıştır. Terra İlaç; aynı temel prensipler çerçevesinde, farklı tedavi guruplarında bulunan beşeri ilaçların geliştirilmesi, üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

Kalite çizgisini uluslararası standartların gerektirdiği en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Terra İlaç; ürünlerini kullanım amaçlarına, yasal düzenlemelere ve güncel iyi imalat uygulamaları (GMP) kurallarına uygun olarak üretmekte ve yurt sathında 8 Bölge Müdürlüğü ve 75 çalışanı ile hizmet sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan tüm departmanlarını günün şartlarına uygun olarak ve sürekli geliştirmekte olan Terra İlaç, insan sağlığını ön planda tutan, geleceğe umutla bakan, ülke ekonomisine katkı sağlayan, %100 yerli sermayeli bir firmadır. DMY Elektronik Yatırımlar, şirket ortağı olarak 2013 yılı itibariyle Terra İlaç’ı grup şirketleri arasına katmıştır. DMY halen; inşaat, ilaç, turizm, gayrimenkul, elektronik, elektrik, enerji, otomasyon, denizcilik, vb. alanlarda yatırım, uygulama ve işletme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Terra İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni için tıklayınız.

Hizmet Binası İçerisinde Yer Alan Güvenlik Kameraları Hakkında Aydınlatma Metni için tıklayınız.

Live RFQs Live Leads
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities